درباره ما

درباره کارآوین بیشتر بدانید

کارآوین به عنوان یک شرکت پیشرو‌ در امر کاریابی بین‌المللی، با توسل به تجربیات مدیران متبحر و دسترسی به و ارتباط موثر با موسسات دولتی و غیردولتی در کشور آلمان و با نگرش و راهبرد به‌روز و عملی در هموار کردن مسیر برای کارجویان عزیز ایرانی برای دسترسی به شغل موردنظر خود در این کشور اروپایی، خدمات تخصصی کاریابی بین‌المللی خود را از طریق دفتر خود در شهر برلین ارائه میدهد.

اطلاعات دقیق و به‌روز متخصصین آلمانی ما در مورد قوانین کار، قراردادهای کاری، ویزای کار، نیازهای کارفرمایان در این کشور، و شرایط مورد نیاز برای کارجویان خارجی، کارآوین را به شرکتی موفق برای ایرانیان متقاضی کار در آلمان کرده است. کارآوین با توجه به رزومه هر کارجو، یک بسته تخصصی ارائه میدهد و با تشریح پروسه تقاضی کار در آلمان و با توافق و همراهی کارجو، مسئولیتهای کارجو و کارآوین را مشخص میکند.

هدف اصلی کارآوین به عنوان یک شرکت بین‌المللی، از طرفی ساده کردن پروسه تقاضای کار برای کارجو و از طرفی دیگر معرفی کارجو به عنوان یک متقاضی مناسب به کارفرمایان میباشد. حائز اهمیت است که کارآوین هم منافع کارجو و هم منافع کارفرما را در نظر میگیرد و همواره تلاش میکند تا با هموار کردن مسیر برای دو طرف به آنها در دستیابی به اهداف قانونی و منطقی خود یاری رساند.

1151
تعداد رزومه های ارسالی
1762
تعداد کارجویان
78
تعداد کارفرمایان
122
تعداد مشاغل کارآوین

کارآوین در شبکه های اجتماعی

جستجوی در مقالات سایت

کارآوین را به اشتراک بگذارید

تماس با کارآوین

موسسه کاریابی بین المللی کارآوین
آلمان، برلین، خیابان هایلیگن دامر پلاک ۹ کدپستی ۱۴۱۹۹
info@karavin.com
http://www.karavin.com

Whatsapp: 004915153986825